Služby

Kvalitní paruky z přírodních vlasů

Navštivte salonmagdalena.cz a přesvědčete se o kvalitních parukách z přírodních vlasů. Náš personál vybere paruku pro Váš běžný i pracovní život, dle Vaších potřeb a představ.

Široký výběr těch nejlepších clip in vlasů.

Čištění koberců a čistírna koberců

Čistírna koberců s odvozem, Praha. Čištění koberců a čalounění přímo u zákazníka. Vyčistíme i kusové koberce, tapiserie a gobelíny. Čistíme kancelářské prostory pro pražské i mimopražské firmy.

PRODUKTOVÉ A REKLAMNÍ VIDEO

Profesionálně natočené produktové video je vhodou prezentací vašeho zboží. Reklamní a produktové video dnes používá většina velkých firem.

RAUTY A CATERING

V letním období pořádáme rauty v cateringových stanech nebo na venkovních terasách. Kvalitní rauty jsou součástí nabízených cateringových služeb.

BRAZILSKÝ KERATIN

Arganový olej, brazilský keratin jsou vzácné látky se zázračnými účinky pro kvalitu vlasů. Brazilský keratin je obsažen ve vlasové kosmetice jak pro profesionální, tak i domácí vlasovou péči.

HOLZ PALETTEN

Verpackungen und Paletten sorgt für den Schutz Ihrer Waren beim Transport. Heute sind sie unter den Paletten Europaletten beliebt.

Líčení kosmetika, Váš kosmetický salón v Brně

Profesionální líčení, kosmetika a ošetření pleti, galvanická žehlička, ultrazvuková špachtle, 100% kolagen, epilace, barvení obočí a řas, večerní a svatební líčení, prodej kosmetiky SynCare, Mary Kay, Bernard Cassiere. 

Státní maturita z matematiky

Maturita z matematiky, přípravné online kurzy, matematika k státní maturitě, maturitní otázky a didaktické testy Přípravné online kurzy středoškolské matematiky obsahující interaktivní vzorové didaktické maturitní testy k přípravě na státní maturitu z matematiky.

Věštba lásky

Věštírna lásky - online SMS věštba lásky Magická věštírna lásky - poodhalte pravdu a přivolejte do svého osudu více lásky a štěstí.

Extéria s.r.o. - Poradenství a komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

Stojírenská výroba, kovovýroba, obrábění, soustružení, svařování, řezání a pálení materiálu laserem nebo plazmou

ENERGOM Projekty a.s. je nejlepší možností, jak mít dokonale zajištěnou bezpečnost práce a ochranu zdraví při práci dle platných zákonů.

Firmy na Kypru

České ready made

Karásek a syn - rekunstrukce domů, bytů, instalatérské a topenářské práce

Chcete se uvolnit a zregenerovat? Přijďte k nám do vířivky, sauny a nebo na masáže

Chcete kvalitní český kus nábytku ze dřeva? Bydlíte v Plzni nebo okolí? Pak se obraťte na truhlářství Plzeň

Katalog masérů

  1. Hledáte maséra?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte maséra ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený masážní salón ve svém okolí.

Po návštěvě, zde můžete masáž ohodnotit.

Provozujete masážní salón a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.masazecz.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho masážního salónu.

Přidejte masážní salón zdarma zde.