Thai masáže 702930983

Tokoriki (rituál s masáží horkými mušlemi)

Tokoriki je luxusní a exotické ošetření těla horkými mušlemi, pocházející z ostrovů Fidži. Má výrazně regenerační účinek na pokožku a silně relaxační dopad na tělo a mysl, neboť v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetickou masáž. Procedura začíná cukrovým peelingem a pokračuje tlakovou masáží po jeho odstranění. Následuje nanášení kokosového oleje,  masáž celého těla (s výjimkou obličeje) horkými mušlemi,  zábal celého těla a nakonec  závěrečná harmonizace. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury Lava Sheels dovezené z Tichého oceánu a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Masáž je vhodná pro osoby, které se cítí unavené, mají potíže s bolestmi zad a šíje, se spánkem a koncentrací. Tato procedura je určena spíše ženám.

Délka procedury: 120 min. (20 min. trvá peeling, 70 min. masáž, zábal a relaxace)

 

Thajská olejová masáž

Thajská olejová masáž obsahuje jak klasické prvky tradiční thajské masáže, tak prvky z indické ajurvédy. V případě použití éterických olejů má i aromaterapeutické účinky. Celkově je označována jako mírnější varianta thajské masáže. Klade se při ní totiž důraz především na relaxaci.

Postup při thajské olejové masáži

Thajská olejová masáž se provádí na masážním stole a nemáte při ní na sobě žádný oděv, pouze ručník. V tom je první rozdíl od tradiční thajské masáže. Další rozdíl spočívá v samotné technice. Využívá se olejů a masáž tedy není prováděná nasucho jako je tomu u tradičního postupu. Vybrat si můžete většinou z široké nabídky olejů. Používají se speciální aromatické (např. zelený čaj, jasmín, skořice, ylang ylang, citronová tráva, levandule, eukalypt) nebo panenské oleje (konopný či kokosový).

Celá thajská olejová masáž začíná tím, že vaše ruce a nohy jsou systematicky promasírovány včetně konečků prstů. Tlaková masáž se pak provádí postupně od temene hlavy, pokračuje přes šíji k páteři. Dále je důkladně promasírováno zádové svalstvo, které se zcela uvolní. Stlačování akupresurních bodů je jemnější než u tradiční thajské masáže. Thajská olejová masáž se provádí v absolutním až do celkového uvolnění těla.

Další informace o thajské olejové masáži

I thajská olejová masáž trvá většinou 90 či 120 min. Můžeme ale obvykle zvolit i kratší dobu, tedy 60 min. Vyhnout by se měly této masáži těhotné ženy a není příliš doporučována při křečových žilách. Jiná omezení zde nejsou. Thajské olejové masáže jsou vhodné pro zájemce každého věku či pohlaví. 

 

 Švédská masáž

Švédská relaxačně rekondiční masáž přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku a uvolňuje svaly, přivolává spánek, navozuje příjemnou náladu. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Tato masážní technika se používá jako relaxační, ale také jako-Sportovní masáž

- provedená v rychlejším tempu s použitím tonizačních technik k nabuzení svalstva před sportovním výkonem, mezi výkony. Relaxační forma se využívá po výkonu, mezi tréninky, ale i ve 4 hodinách před výkonem při předešlém přetrénování (příznaky- podrážděnost, apatie, změna chuti k jídlu,zvýšená frekvence poranění, zvýšená klidová tepová frekvence, nespavost).Pravidelná sportovní masáž může: snížit pravděpodobnost zranění, zlepšení rozsahu pohybu a svalové pružnosti, zkrátit dobu zotavení mezi tréninky, maximalizovat přísun živin a kyslíku prostřednictvím zvýšení krevního průtoku, podporu odstranění vedlejších metabolických produktů cvičení.

  • Objednání Online - Thai masáže 702930983

  1. Kontakty

  2. Služby

  3. Ceník

  4. Další údaje

Telefon: 702930983
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Web:

Masáže klasické Relaxační masáže
Sportovní masáže Masáže celého těla
Masáže zad a šije Reflexní masáže
Regenerační masáže Thajské masáže

Popis Jednotka Cena za jednotku
Tokoriki masáž 90 minut 1299
Tokoriki masáž 120 minut 1549
Thajská olejová masáž 60 minut 999
Thajská olejová masáž 90 minut 1299
Klasická / švédská masáž 60 minut 799

IČ: 75482461
Název firmy: Rmasáže Praha
Odpovědná osoba: Marie

next
prev

Hodnocení uživatelů:

Zatím nehodnoceno.

Adresa provozovny:

Bělehradská 5
140 00 Praha
Zobrazit na mapě.

Přidejte komentář, hodnocení

E-mail nebude zveřejněn

Povinná pole jsou označena hvězdičkou.

Katalog masérů

  1. Hledáte maséra?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte maséra ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený masážní salón ve svém okolí.

Po návštěvě, zde můžete masáž ohodnotit.

Provozujete masážní salón a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.masazecz.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho masážního salónu.

Přidejte masážní salón zdarma zde.