Masáže

Masáže - katalog masážních salónů a masérů v ČR

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
PRAHA(25) STŘEDOČESKÝ(6) JIHOČESKÝ(5) PLZEŇSKÝ(4) KARLOVARSKÝ(3) ÚSTECKÝ(2) LIBERECKÝ(2) KRÁLOVÉHRADECKÝ(3) PARDUBICKÝ(2) VYSOČINA(6) JIHOMORAVSKÝ(6) OLOMOUCKÝ(1) MORAVSKOSLEZSKÝ(9) ZLÍNSKÝ(7)
Relax-masáže Liberec

Relax-masáže Liberec

Celková péče o tělo a duši. Nabízím energetickou masáž, speciální masáž zad, Reiki, Berussovu masáž medouvou masáž a další.
Nerudovo náměstí 101 460 10 Liberec
Nehodnoceno
Zdeněk Koukal Masáže

Zdeněk Koukal Masáže

Chtěli bychom Vás uvítat v našem masážním salonu a zároveň Vám nabídnout relaxační masáže,čokoládovou i baňkovou masáž, lávové kameny, lymfatické masáže celého těla i obličeje. Masáže mají blahodárný vliv na vaše zdraví i pokožku.
Dolní Rožínka 117 592 51 Dolní Rožínka
Nehodnoceno

Kosmetický salon Šárka

Kosmetický salon Šárka vám nabízí sportovní masáže, relaxační masáže, masáže zad a šíje, masáže končetin a masáž zad. Masáže mají blahodárný vliv na regeneraci těla a uvolnění svalů.
Smetanova 643 373 41 Hluboká nad Vltavou
Nehodnoceno

Masáže Olšina

Masáže-rekondiční a regenerační, masáže zad, šíje , končetin, lávové kameny, parafínové zábaly. Reflexní masáže a diagnostika na ploskách nohou.
Doubrava (areál mat.školy) 210 294 11 p. Loukov
Nehodnoceno

Masáže Langová

Masáže v Ústí nad Labem. Nabízím klasické masáže, baňkování, čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny a provádím Dornovu metodu.
Velká Hradební 425 400 01 Ústí nad Labem
Nehodnoceno
Masáže, lymfodrenáže Bystrc

Masáže, lymfodrenáže Bystrc

Příjemné prostředí a kvalitní služby dělají z našeho salonu vyhledávanou oázu již mnoho let.
Teyschlova 1 1 635 00 Brno
Hodnocení 98%
Masér domů

Masér domů

Stres, vyčerpání, sedavé zaměstnání, bolavá záda? Nejen sedavé zaměstnání a naučené pohybové stereotypy jsou dobrým důvodem, proč ulehnout na masérské lůžko a nechat se uvést do stavu tělesné i duševní euforie.
140 00 Praha 4
Hodnocení 75%
Bolava-zada.eu - vše pro Vaše bolavá záda

Bolava-zada.eu - vše pro Vaše bolavá záda

Kombinace jednotlivých procedur (masáže, koupele, obklady, zábaly, uvolňovací techniky a cvičení) individuálně podle potřeb každého klienta. Vhodnou kombinací terapií šitých na míru lze dosáhnout lepších výsledků.
Vřesinská 181 708 00 Ostrava - Poruba
Nehodnoceno
Masérna pod sluncem

Masérna pod sluncem

Služby mobilní masérky, Klasická relaxační švédská masáž, Sportovní masáž, Masáž Baňková, Holistická aromaterapeutická masáž, Reflexologie plosek nohou, Kineziotejping, Bahenní zábaly
Novodvorská 3061 738 01 Frýdek-Místek
Nehodnoceno
ZPmasáže

ZPmasáže

Masáže - formování postavy. Masážní salon ZPmasáže nabízí: kromě klasické relaxační, rekondiční a sportovní masáže nabízím nejen Breussovu masáž, ale také masáž proti celulitidě a formování postavy.
Sokolovská 270 190 00 Praha
Nehodnoceno

Předchozí  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Další

Katalog masérů

  1. Hledáte maséra?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte maséra ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený masážní salón ve svém okolí.

Po návštěvě, zde můžete masáž ohodnotit.

Provozujete masážní salón a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.masazecz.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho masážního salónu.

Přidejte masážní salón zdarma zde.