Masáže

Masáže ZLÍNSKÝ kraj

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
ZLÍN(2) KROMĚŘÍŽ(2) UHERSKÉ HRADIŠTĚ(2) VSETÍN(1)
Domů -> ZLÍNSKÝ

Masáže - Ondřej Dvorský - Zlín-Malenovice

Sídlíme v přízemí bytového domu vedle drogerie Šlak, naproti malenovické poliklinice, za lékárnou, na začátku sídliště. Jsme chráněným pracovištěm nevidomého fyzioterapeuta maséra s možností nabízet služby firmám v režimu náhradního plnění.
Třída Svobody 1119 763 02 Zlín-Malenovice
Nehodnoceno

Studio Erika

Studio Erika je zaměřeny na relaxaci a odpočinek. Zaměřuji se na pracovně vytížené lidi, kteří očekávají nejvyšší úroveň Proto jsem vždy připravená Vám poskytnout ty nejlepší služby. Prioritou je Vaše spokojenost
OÚ DŘÍNOV 155 768 33 DŘÍNOV
Hodnocení 100%
Jiří Dočkal - MASÁŽE

Jiří Dočkal - MASÁŽE

Masáže Zlín. Potřebuje pomoci od bolesti zad? Masáže přirozenou cestou řeší tyto bolesti.
Tř.T.Bati 5213 760 01 Zlín
Nehodnoceno

Masáže Mona

Provádíme lymfatické, regenerační a rekondiční masáže. Nabízíme celkové masáže, dále masáže hrudníku, šíje, břicha, obličeje, končetin a dalších částí těla.
U Cihelny 3895 9 767 01 Kroměříž
Nehodnoceno

Studio ELEGANCE

Mé jméno je Radim Lapčík jsem 42 letý masér.Na adrese provozovny poskytuji sportovní, rekondiční, relaxační, Čínské, lymfomasáže a další speciální. Parkoviště před provozovnou zdarma. Přijďte relaxovat a užít odpočinku v našem salónu :-)
Jezuitská 2172 686 03 Staré Město
Nehodnoceno

REHAJA

provádím masáže klasické, reflexní, měkké techniky, Dornovu metodu, kraniosakrální terapii, reflexní terapii, lymfatické masáže, baňkování, lávové kameny, medové masáže, individuální cvičení
U Kantorka 406 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Nehodnoceno
Studio ELEGANCE

Studio ELEGANCE

Mé jméno je Radim Lapčík má adrese provozovny poskytuji masáže sportovní, relaxační, Čínské, lymfomasáže a další.Parkoviště zdarma před provozovnou. Těším se na vaši návštěvu ;-)
Jezuitská 2172 686 03 Staré Město
Nehodnoceno

  1

Katalog masérů

  1. Hledáte maséra?
  2. Chcete se registovat?

Hledáte maséra ve svém okolí, kliknětě na mapce ČR na kraj a poté na okres najděte nejlépe hodnocený masážní salón ve svém okolí.

Po návštěvě, zde můžete masáž ohodnotit.

Provozujete masážní salón a chcete se registrovat v tomto katalogu?

Registrace je zdarma a získáte přehlednou webovou stránku s dobře zapamatovatelnou adresou (www.masazecz.cz/vase jmeno).

Můžete vložit fotografie, ceník, otevírací dobu a popis Vašeho masážního salónu.

Přidejte masážní salón zdarma zde.